Амад Диало е ИЗГОНЕН, след като отбеляза победния гол на Ман Юнайтед в 121-ата минута в трилър 4-3 срещу Ливърпул... с крило, показано с втори жълт за празнуване
Снимка: dailymail.co.uk
Daily Mail | 2024-03-17 | 20:51:19

Диало празнува бурно, след като голът му в 120-ата минута осигури билета на Манчестър Юнайтед за Уембли в полуфинала на ФА Къп.

Неговите празненства го изпратиха с втори жълт, въпреки че младежът беше в добро настроение след геройството си в заключителните моменти.

Амад Диало беше изгонен, защото свали фланелката си по време на тържеството

№16 за Юнайтед игра в продълженията, след като влезе за Рафаел Варан в 85-та минута

Диало беше изгонен мигове след като отпразнува победния гол за Ман Юнайтед

Юнайтед си осигури място в полуфинала -финал чрез късния победител на Диало

Диало свали фланелката си по време на празнуването си, което доведе до втори жълт картон в мача и евентуално изгонване на младия играч от Кот д'Ивоар

Младежът беше невероятен герой за домакините на "Олд Трафорд" в драматичен късен победител

Надеждите на Ливърпул за четворна победа бяха разбити от късната победа

Мачът изглеждаше насочен към дузпи, след като Маркъс Рашфорд направи 3-3 в продълженията

Вашият браузър не поддържа iframes.

Мачът беше пълен с драма, тъй като в истинския стил на Ман Юнайтед срещу Ливърпул, домакините излязоха напред рано с гол на Скот Мактоминей.

Головете на Алексис Мак Алистър и Мохамед Салах изведоха гостите напред в почивката, като Ливърпул показа доминираща игра през второто полувреме.

Бразилското крило Антони принуди мача да премине към продължения с гол в 87-ата минута.

В началото на мача Юнайтед бяха изправени като аутсайдери, за да застанат на пътя на Юрген Клоп по пътя им към това, което можеше да бъде историческа четворка на немския бос 'последен сезон.

Ливърпул изглеждаше на върха, поемайки контрол над мача, но Маркъс Рашфорд и Амад Диало осигуриха победата за домакините по време на електрически следобед на Олд Трафорд .

Мактоминей, Антъни, Рашфорд и Диало бяха четиримата голмайстори за домакините в неделя, като Мак Алистър, Салах и Елиът също се записаха в резултата се превърна в искрящо равенство за ФА Къп.

Надеждите на Ерик Тен Хаг да спечели някои сребърни награди от кампанията 2023-24 остават непокътнати, след като попречиха на отбора на Юрген Клоп да постигне четворно.

Въпреки някои силни изяви от редица отбори на Юнайтед, именно Диало беше героят, тъй като той отбеляза победителя в 120-ата минута.

Червените дяволи се изправят срещу Ковънтри Сити в полуфинала за ФА Къп на Уембли.

Източник: dailymail.co.uk